Lišta k podlahám Thermofix L0012

Kód: L0012
Neohodnoceno
Značka: Fatra
71 Kč / m 59 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
11.10.2023

FATRA | THERMOFIX | L0012

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIŠTY K PODLAHÁM THERMOFIX A IMPERIO

Podlahové lišty jsou ideálním řešením pro dokončeni montáže podlahové krytiny. Lišty tvoří sokl mezi podlahou a stěnou a tak chrání zeď před vlhkostí a poškozením.
Pevný profil má důmyslnou konstrukci s integrovanými měkčenými těsnícími hranami pro usnadnění montáže. Při malováni nebo při ukrytí volně vedených kabelů oceníte možnost snadné demontáže pouhým odklopením. Podlahové lišty se ke zdi připevňují lepením či hmoždinkami.
Ke každé barvě lišty jsou i doplňky (tvarovky) – krytka spoje, koncovka, vnitřní a vnější roh. Doplňky slouží k překrytí spojů nebo pro ukončení podlahových lišt.
Podlahový systém dokonale splňuje požadavky profesionálních podlahářů a náročných zákazníků.

VÝHODY
Výsledek bez kompromisů – podlahové lišty i jejich doplňky v podobě rohů, spojek a koncovek vizuálně ladí k dekorům podlahové krytiny Thermofix a Imperio.
Snadný nákup – celý podlahový systém pořídíte od jednoho výrobce.
Dokonalý tvar – profil lišty byl navržen tak, aby ideálně kopíroval povrch podlahy i stěny a vyrovnával případné nerovnosti.
Jednoduchá údržba – před malováním lze jednoduše demontovat horní pohledovou část lišty a po zaschnuti barvy nacvaknout zpět. Zcela tak odpadá příprava na malováni a čištěni zbytků barvy.
Bezpečné uložení kabelů – v liště je možno vest nejrůznější kabely, zejména dodatečně realizované rozvody pro TV nebo internet.

SPECIFIKACE
Typ lišty: 2747, Délka 2500 mm, Výška 52,6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky - Soklové lišty - lišty Thermofix
Počet m v balení: 2,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: